0312 312 12 21
info@yaslibakimiturizmi.com

Üçüncü Uluslar Arası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi  01 - 02 Ekim 2015 ANKARA Sheraton Hotel

Davet

Yaşlılar İçin Elele…

 

AB ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkenin yaşlanma konusunda çözüm ihtiyacı hızla artmaktadır. Global yaşlı bakımı turizminde ve global yaşlı bakımı ihtiyacının karşılanmasında Türkiye eşsiz dinamiklere sahiptir. Türkiye yaşlanma çözümleri konusunda birçok değeri, yeniliği ve uygulamayı da yaşama kazandırmanın eşiğindedir.

 

Türkiye deki dinamiklerden iklim, genç nüfus, ulaşım imkanları, ekonomik yaşam ve hizmet seçenekleri birçok global sermayenin yatırımı içinde fırsatlar doğurmaktadır. Medikal Turizm Derneği ülkemizde yaşlı bakımı ve yaşlı turizmi, yaşlı bakımı ekonomisi, yaşlı bakımında arge ve inovasyon konularında uluslararası işbirlikçiler ile; yenilikler ve değerler yaratacak projelere hazırlanmaktadır.

 

Yaşlılık çözümlerimizin geliştirilmesinde öncü olanÜçüncü Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi aynı zamanda “Dünya yaşlılar günü” olan 01-02.ekim.2015 tarihlerinde Ankara da Sheraton otelinde gerçekleştirilecektir.

Destekleyen Kuruluşlar

 

Kongremizi destekleyen devlet kuruluşlarımız; T.C. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Kültür ve Turizm Bakanlığıdır. Kongremizin gerçekleşmesinde Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Beyoğlu Belediyesi, Avrasya Üniversitesi, Samsung Türkiye, Siyo İnşaat A.Ş., Flavius Klinikleri A.Ş., Ankara Kalkınma Ajansı, Pricewaterhouse Coopers, Darülaceze Vakfı, Yaşlılar ve Engelliler İçin Elele Derneği Belçika, TurizmHaberleri.com, Spawellness.com, Populersaglikdergisi.com, Angikad, Tüsiav, Agne Tours kurumları,  ile de işbirliği gerçekleştirilmektedir.

Kongremizin içeriğinde ise yaşlı bakımı ve turizmi alanlarında global aktörler deneyimlerini anlatacak ve global çözüm şirketleri ise çözümlerini sunacaklarlar.

 

Yaşlanma konusundaki ulusal algının geliştirilmesine yönelik olarak ise bu kongre ile birlikte kongrenin aktivitesi olarak ta çocukların katılacağı “Yaşlılık ve teknoloji” konulu resim yarışması düzenlenecek, başarılı görülenler ödüllendirilecektir.

 

Geleneksel kongremize katılım için sadece web üzerinden kayıt yaptırmak gerekmektedir ve katılım ücretsizdir. Kongre kaydı ve detayları için www.yaslibakimiturizmi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kongremize katılımınız ve işbirliğinizden memnuniyet duyarız.

 

Saygılarımızla,

 

 

Uzm.Dr.Sinan İBİŞ

Dernek Başkanı